Joga na dzień dobry - warsztaty

22kwi09:0010:00Joga na dzień dobry - warsztaty

Szczegóły

Joga na dzień dobry – warsztaty.

1, 8, 15, 22, 29 kwietnia 2025 roku
godz. 9.00
Miejsce: ul. Śniadeckich 2

Łagodne i przystępne sesje, zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych praktyków, którzy pragną odpoczynku i regeneracji. W programie znajdą się także techniki oddechowe oraz ćwiczenia relaksacyjne. Zabierz ze sobą: wygodny strój, swoją matę, wodę. Zajęcia trwają 1 godz. Prowadząca: Ewa Rumieńczyk – Mianowska.
Więcej o prowadzącej: www.kobiecywymiarjogi.pl

Wstęp płatny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 512 165 565 lub pod adresem email: e.rumienczyk@gmail.com

Termin

22 kwiecień 2025 09:00 - 10:00(GMT+02:00)

Lokalizacja

Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury, 3 Miejsce. Śniadeckich 2

ul. Śniadeckich 2

Other Events

Organizator

Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr to instytucja, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością, proponuje szerokie spectrum wydarzeń, kształtuje gusty, wprowadza w świat kultury i jej zjawisk oraz trendów nowe pokolenia. To nie tylko „dom kultury”, ale przede wszystkim dom wyobraźni, kreacji, inspiracji. Waszej i naszej. Wspólnej. Misją instytucji jest wsłuchiwanie się w ludzi, rozpoznawanie potrzeb społeczności i odpowiadanie na nie poprzez umożliwianie doświadczania kultury.
Amfiteatr to kilkadziesiąt rodzajów zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od nauki gry na pianinie, poprzez balet, hip-hop, majsterkowanie po zajęcia z tajników projektowania i druku 3D, grafiki komputerowej czy realizacji telewizyjnej); familijne cykle teatralne i umuzykalniające; spotkania z nauką; edukacja ekologiczna; cykle podcastów; taneczne i muzyczne jam session; spotkania sąsiedzkie; jazzowe koncerty na najwyższym poziomie; muzyka rockowa i alternatywna prosto z największych polskich festiwali; wydarzenia plenerowe; unikatowe projekty cykliczne takie jak: „Fosa pełna kultury”. Idea Amfiteatru jako miejsca spotkań i doświadczeń kultury zrodziła się pod koniec lat 70-tych XX wieku. Kamieniem węgielnym była chęć bycia razem, wspólnego przeżywania, kolekcjonowania wrażeń, szlifowania talentów, ale i zdobywania nowych umiejętności, kompetencji kulturowych. I tak, dzięki wspólnemu wysiłkowi mieszkańców całego miasta i załóg radomskich zakładów pracy, w czynie społecznym, na terenie parkowym dzielnicy Obozisko, powstało kultowe już miejsce na mapie Radomia.

Learn More

Get Directions

Przejdź do góry