XII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu

03cze(cze 3)17:0004(cze 4)21:00XII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w RadomiuXII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu 17:00 - 21:00 (4) pl. Corazziego

Szczegóły

W dniach 3 – 4 czerwca 2023 r. odbędzie się XII edycja Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu. Impreza znana mieszkańcom od lat przyciąga tłumy na radomski deptak, oferując niecodzienne występy artystów z całego świata. Festiwal to jedyna okazja, by podziwiać legendarne pokazy największych gwiazd sztuki ulicznej. Dzięki otwartej formule dostosowanej do odbiorców w każdym wieku, gwarantuje niezwykłą zabawę oraz niezapomniane wrażenia. Podczas jednego weekendu Radom zamienia się w stolicę sztuki ulicznej, podczas, której występują uzdolnieni kuglarze, iluzjoniści, żonglerzy, połykacze ognia, akrobaci i wiele innych niezwykłych postaci.

Poza pokazami artystycznymi, w tym roku zagwarantujemy także poniższe wydarzenia towarzyszące:
1. Pokazy Highline (LINOSKOCZKOWIE)
Tegoroczna nowością będą pokazy higline w przestrzeni miejskiej, czyli pokazy chodzenia po linie, zamieszczonej pomiędzy budynkami przy ul. Żeromskiego. Artyści wykorzystując linę, będę prezentowali akrobacje przemieszczając się nad głowami przechodniów. Linoskoczkowie zadbają o wypełnienie podniebnej przestrzeni, przyciągając uwagę prezentowanymi trickami oraz balansowaniem na wysokości ponad 10 metrów.

Miejsce: Żeromskiego 43j
Termin: 3-4 czerwca, 16:00/17:00 – 21.00

2.II Ogólnopolski Turniej Magików
Odbędzie się na terenie Parku Kościuszki w Muszli Koncertowej, a uczestnicy pojawią się z całej Polski. Publiczność będzie miała okazję wytypować zwycięzcę poprzez oddanie głosu na swojego faworyta przez wirtualny portal do głosowania za pomocą swoich smartfonów.

Miejsce: Muszla Koncertowa w Parku Kościuszki
Termin: Sobota, 3 czerwca, czas trwania 17:00 – 21:00

Pełny harmonogram: HARMONOGRAM

Termin

3 (Sobota) 17:00 - 4 (Niedziela) 21:00

Lokalizacja

Plac Corazziego

pl. Corazziego

Przejdź do góry