ŚWIĘTA NA WARSZTACIE: Rodzinna pamiątka - warsztaty

09gru17:0019:00ŚWIĘTA NA WARSZTACIE: Rodzinna pamiątka - warsztaty17:00 - 19:00 ul. Daszyńskiego 5, 26-600 Radom

Szczegóły

09.12 | 14:00 oraz 17:00

ŚWIĘTA NA WARSZTACIE: Rodzinna pamiątka

 

WARSZTATY. WYDARZENIE FAMILIJNE OD LAT 4

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny i rodzinny czas w roku. Warto więc przygotować się do niego, m.in. wykonując własnoręcznie rodzinną pamiątkę. Podczas warsztatów fotograf wykona uczestnikom rodzinne zdjęcia, które techniką transferu zostaną przeniesione na drewniane deseczki i ozdobione przez nich według własnego uznania. W cenie warsztatów – materiały do wykonania prac. Warsztaty familijne, przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia wraz z opiekunami.

BILETY WSTĘPU: 50 zł (wykonanie 1 pracy), dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.

MIEJSCE: Daszyńskiego 5

Termin

(Sobota) 17:00 - 19:00

Lokalizacja

MOK Amfiteatr - Daszyńskiego 5

ul. Daszyńskiego 5, 26-600 Radom

Organizator

Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr to instytucja, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością, proponuje szerokie spectrum wydarzeń, kształtuje gusty, wprowadza w świat kultury i jej zjawisk oraz trendów nowe pokolenia. To nie tylko „dom kultury”, ale przede wszystkim dom wyobraźni, kreacji, inspiracji. Waszej i naszej. Wspólnej. Misją instytucji jest wsłuchiwanie się w ludzi, rozpoznawanie potrzeb społeczności i odpowiadanie na nie poprzez umożliwianie doświadczania kultury.
Amfiteatr to kilkadziesiąt rodzajów zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od nauki gry na pianinie, poprzez balet, hip-hop, majsterkowanie po zajęcia z tajników projektowania i druku 3D, grafiki komputerowej czy realizacji telewizyjnej); familijne cykle teatralne i umuzykalniające; spotkania z nauką; edukacja ekologiczna; cykle podcastów; taneczne i muzyczne jam session; spotkania sąsiedzkie; jazzowe koncerty na najwyższym poziomie; muzyka rockowa i alternatywna prosto z największych polskich festiwali; wydarzenia plenerowe; unikatowe projekty cykliczne takie jak: „Fosa pełna kultury”. Idea Amfiteatru jako miejsca spotkań i doświadczeń kultury zrodziła się pod koniec lat 70-tych XX wieku. Kamieniem węgielnym była chęć bycia razem, wspólnego przeżywania, kolekcjonowania wrażeń, szlifowania talentów, ale i zdobywania nowych umiejętności, kompetencji kulturowych. I tak, dzięki wspólnemu wysiłkowi mieszkańców całego miasta i załóg radomskich zakładów pracy, w czynie społecznym, na terenie parkowym dzielnicy Obozisko, powstało kultowe już miejsce na mapie Radomia.
tel. 48 364 29 68 adres: ul. Parkowa 1, 26-600 Radom

Learn More

Przejdź do góry